M.B.A. EMPIRE rozširuje svoje aktivity do Rumunska

M.B.A. EMPIRE rozširuje svoje aktivity do Rumunska

30.01.2015
Po úspešnom zabehnutí sa na európskych trhoch vstupuje skupina M.B.A. EMPIRE na ďalší východoeurópsky trh, ktorým je Rumunsko. Po Veľkej Británii, Českej republike, Slovensku, Ukrajine a Rusku ide o šiestu európsku krajinu, kde bude mať M.B.A. EMPIRE svoju pobočku. Otvorenie rumunskej pobočky je plne v súlade s dlhodobými plánmi spoločnosti M.B.A. EMPIRE, ktoré prispejú k ... (viac)
M.B.A. EMPIRE expanduje do Indonézie

M.B.A. EMPIRE expanduje do Indonézie

19.12.2014
Veľké krajiny akými sú Čína a India, predstavujú pre medzinárodnú spoločnosť M.B.A. EMPIRE strategické trhy s vysokým dopytom po službách spoločnosti. Po podrobnej analýze trhu prišiel čas na ďalšiu expanziu, tento krát do Indonézie. Indonézia je štvrtá najľudnatejšia krajina sveta, je významným obchodným centrom, s pôsobnosťou veľa nadnárodných spoločností. ... (viac)
M.B.A. EMPIRE otvorila pobočku na Ukrajine

M.B.A. EMPIRE otvorila pobočku na Ukrajine

14.01.2014
Spoločnosť M.B.A. EMPIRE, špecialista na riadenie vzťahov so zákazníkmi a riadenie kreditných rizík, od decembra 2013 pôsobí na Ukrajine. Po Rusku a Kazachstane je to ďalšia krajina bývalého sovietskeho bloku, v ktorej je skupina M.B.A. EMPIRE aktívna. Vďaka úspešnému pôsobeniu skupiny M.B.A. EMPIRE v niekoľkých krajinách a hlavne zvládnutie expanzie do Ruska a Kazachstanu ... (viac)